^ Powrót na górę

AWARIA

 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy bloku przy ul. Różanej 2B w Porajowie!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni dokonało wstępnej oceny awarii pieca, która wystąpiła w dniu wczorajszym. Niestety, jak się okazuje, jest ona bardziej złożona niż przypuszczano na początku i nie można jej usunąć bez specjalistycznej interwencji - konieczne jest zaangażowanie firmy serwisującej, która poinformowała, że jej usunięcie będzie możliwe dopiero w poniedziałek.

Z uwagi na powyższe, mając na uwadze Państwa niefortunne położenie, spółka jeszcze raz przeprasza za niedogodności i prosi o wyrozumiałość - usterka zostanie usunięta w możliwie najkrótszym czasie.

Z wyrazami szacunku,
TBS w Bogatyni

POSIEDZENIE KOMISJI MIESZKANIOWEJ

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni uprzejmie informuje, że w dn. 25 czerwca 2024 r., o godz. 9.30, odbędzie się posiedzenie Komisji Mieszkaniowej.

POSIEDZENIE KOMISJI MIESZKANIOWEJ


Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni uprzejmie informuje, że w dn. 14 maja 2024 r., o godz. 9.30, odbędzie się posiedzenie Komisji Mieszkaniowej.

2 maja (czwartek) TBS nieczynny

!!! K O M U N I K A T !!!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni
uprzejmie informuje, że w dniu 2 maja 2024 r. (czwartek)
biuro spółki będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

W przypadku awarii spółka prosi o kontakt telefoniczny:
WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE:  +48 603 081 644
ZASOBY TBS:                                     +48 604 590 775

POSIEDZENIE KOMISJI MIESZKANIOWEJ


Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w dn. 11 kwietnia 2024 r. odbyło się posiedzenie Komisji Mieszkaniowej.
Z listy wolnych mieszkań rozdysponowano trzy lokale.

WIELKANOC 2024

GODZINY PRACY W DN. 29 MARCA 2024 R.

Szanowni Państwo!

Informujemy, że dn. 29 marca 2024 r. biuro Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Bogatyni będzie czynne do godz. 12.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

POSIEDZENIE KOMISJI MIESZKANIOWEJ


Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni uprzejmie informuje, że w dn. 11 kwietnia 2024 r., o godz. 9.30, odbędzie się posiedzenie Komisji Mieszkaniowej.

RENOWACJA PARKINGU (3)

Szanowni Państwo,
Mieszkańcy ul. Różanej 2B w Porajowie!

Zakończyły się prace związane z modernizacją parkingu przy budynku, w którym Państwo zamieszkują. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni dziękuje za wyrozumiałość w trakcie prowadzonych prac budowlanych i jeszcze raz przeprasza za utrudnienia.

Parking został przebudowany oraz poszerzony o nowe miejsca postojowe, w związku z czym spółka ma nadzieję, że będzie w większym stopniu spełniać Państwa oczekiwania. Nadto, założona została blokada wjazdowa. Niebawem zostanie zainstalowana jeszcze jedna – przy dojeździe do wiaty śmietnikowej (pracownicy GPO w Bogatyni będą dysponować swoim kluczem). Wszystko celem, aby mieszkańcy mieli gdzie parkować (chociażby po powrocie z pracy).

Wykonawca poinformował spółkę o Państwa wspaniałomyślności – niektórzy z mieszkańców pytali pracowników o stan wykonania, interesowali się przebiegiem prac oraz – co jest sprawą bardzo miłą – proponowali gorące napoje (herbatę, kawę itp.).

Zarząd Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni bardzo Państwu dziękuje za szeroko rozumianą wspaniałomyślność, która wyrażała się w zrozumieniu oraz przejawach dobrego serca, okazywanego pracownikom wykonawcy.

Z pozdrowieniem,
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni

 

    

  

REMOWACJA PARKINGU (2)


Szanowni Państwo,
Mieszkańcy ul. Różanej 2B w Porajowie!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni dziękuje za wyrozumiałość w trakcie prowadzonych prac budowlanych i jeszcze raz przeprasza za utrudnienia. W dalszym ciągu spółka prosi, aby nie parkować samochodów na parkingu.

Jak Państwo zauważyli, przebudowywany jest parking oraz dobudowywane są dodatkowe miejsca postojowe. Niebawem prace zostaną skończone i możliwe będzie przywrócenie normalnego funkcjonowania placu przy budynku.
 
 
    
 

WYNAJEM MIESZKAŃ.


Szanowni Państwo!


Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni serdecznie zaprasza do wynajmu mieszkań.

Charakterystykę wolnych mieszkań można znaleźć na stronie spółki, w zakładce: TBS / Mieszkania / Wolne mieszkania

 

REMONT MURKA OPOROWEGO (2)


Szanowni Państwo, Mieszkańcy ul. Słowiańskiej i Styki!


Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni informuje, że niemalże zakończony został remont murka oporowego. Ostatnią kwestią pozostaje utwierdzenie balustrady, która zostanie zainstalowana w najbliższych dniach.

Spółka dziękuje Państwu za wyrozumiałość podczas wykonywanych zadań budowlanych.
 
     

    

RENOWACJA PARKINGU


Szanowni Państwo, Mieszkańcy ul. Różanej 2B w Porajowie!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni informuje, że w najbliższy poniedziałek, tj. 26 lutego 2024 r. rozpoczną się prace związane z renowacją placu manewrowego przy budynku we wskazanej lokalizacji.

Zakres prac przewiduje również wykonanie dodatkowych miejsc postojowych. 

W związku z powyższym spółka prosi, aby od poniedziałku nie parkować samochodów na parkingu. Niemożliwy będzie również dojazd do garaży i w związku tym, w przewidzianym okresie prac, należy ustawiać samochody w innym miejscu. 
 
Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość,
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni

PROJEKT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

 
Szanowni Państwo!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni poszukuje projektanta, który mógłby wykonać projekt instalacji fotowoltaicznej.
 
Chętnych zapraszamy do współpracy.

REMONT MURKA OPOROWEGO


Szanowni Państwo, Mieszkańcy ul. Słowiańskiej i Styki!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni informuje, że najprawdopodobniej (w zależności od warunków atmosferycznych) w przyszłym tygodniu rozpoczną się z prace związane z remontem murka oporowego, zlokalizowanego przy ul. Słowiańskiej 8 w Bogatyni.

W związku z tym, najemców garaży znajdujących się w pobliżu obiektu prosimy, aby w czasie remontu nie korzystać z nich, natomiast pozostałych  mieszkańców prosi się, aby nie zostawiać samochodów na parkingu w pobliżu siedziby Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni.

Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wszelką wyrozumiałość
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni.

POSIEDZENIE KOMISJI MIESZKANIOWEJ

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni uprzejmie informuje, że w dn. 29 stycznia 2024 r., o godz. 9.30, odbędzie się posiedzenie Komisji Mieszkaniowej.

5 stycznia (piątek) TBS nieczynny

Szanowni Państwo!

Informujemy, że dn. 5 stycznia 2024 r. (w zamian za święto przypadające w sobotę 6 stycznia 2024 r.) Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

WESOŁYCH ŚWIĄT

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 12 grudnia 2023 (wtorek), w godz. 9.00 – 14.00, pracownicy Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni będą uczestniczyć w szkoleniu.

W tym czasie biura spółki będą nieczynne.

Sprawy awarii i usterek prosimy przekazywać SMS-em na numer telefonów:
- budynki TBS – 798 333 998
- wspólnoty – 603 081 644

Za uciążliwość przepraszamy.

WYNAJEM MIESZKAŃ

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni serdecznie zaprasza do wynajmu mieszkań.

Charakterystykę wolnych mieszkań można znaleźć na stronie spółki, w zakładce: TBS / Mieszkania / Wolne mieszkania

 

REMONT BALKONÓW

Szanowni Państwo Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Słowiańskiej w Bogatyni!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że zakończono prace remontowe i konserwatorskie jednego z balkonów, a kolejne są prowadzone w dalszym ciągu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności. 

INFORMACJA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dn. 10 listopada 2023 r., biuro Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA OLEJ OPAŁOWY

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni zaprasza do zapoznania się z ogłoszeniem o zamówieniu dostawy oleju opałowego - zakładka: Przetargi, Oferty i Inwestycje.

! ! ! KOMUNIKAT ! ! !

Szanowni Państwo!

W związku z ogromną ilością śmieci, które zalegają w piwnicach, tzn. w przejściach, jak i w indywidualnych boksach, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni prosi o natychmiastowe uprzątnięcie nieczystości.

W przypadku zignorowania prośby, spółka zleci tę sprawę stosownej organizacji i obciąży kosztami wszystkich mieszkańców.

  

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W REKRUTACJI

Szanowni Państwo aplikujący na stanowisko pracownika sekretariatu/księgowego!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni dziękuję za poświęcenie czasu na wzięcie udziału w rekrutacji i zainteresowanie ofertą.

Spółka informuje że rekrutacja dobiegła końca. Państwa doświadczenie, umiejętności i kompetencje, jak również pozytywne nastawienie, wywarły duże wrażenie i zostały ocenione wysoko.

Firma zachęca do śledzenia swojej strony internetowej, gdzie zamieszczane są informacje o nowych rekrutacjach i jednocześnie zaprasza do ponownego aplikowania w przyszłości.

Z pozdrowieniem,
Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni

PRZERWA W DOSTAWIE ENERGII CIEPLNEJ (DOT. ULIC SŁOWIAŃSKIEJ I STYKI)

 
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Bogatyni informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 18.10.2023 wystąpiła awaria układu ciepłowniczego w Elektrowni Turów i nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej. Chwilowo PEC S.A nie posiada informacji o terminie usunięcia awarii.

KONKURSU NA STANOWISKO SEKRETARZA / KSIĘGOWEGO

Prezes Zarządu

Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni

ogłasza konkurs

na stanowisko sekretarza / księgowego

  

 Więcej:  informacje

ZAKOŃCZENIE PRAC ZWIĄZANYCH Z ODWODNIENIEM

Szanowni Państwo, Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Głównej 31!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni informuje, że zakończono prace związane z odwodnieniem terenu przylegającego do budynku znajdującego się przy ul. Głównej 31 w Bogatyni.
 
Spółka bardzo dziękuje za wyrozumiałość wszystkim Mieszkańcom.
 

INFORMACJA

 
Szanowni Państwo Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Słowiańskiej w Bogatyni!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że przeprowadzane są prace remontowe i konserwatorskie balkonów.
 
Bardzo prosimy o umożliwienie pracownikom swobodnego dostępu.
 
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

INFORMACJA

Szanowni Państwo, Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Głównej 31!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Bogatyni informuje, że z przyczyn niezależnych od spółki, jutrzejsze prace związane z wykonaniem odwodnienia budynku zostały przesunięte na dalszy termin.
 
Zarząd spółki przeprasza za utrudnienia.

OFERTA NAJMU LOKALU (2)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu w Opolnie Zdroju.

Więcej w: oferta najmu.

 

 

 

 

PRACE REMONTOWE BALUSTRAD BALKONOWYCH

    

 

Szanowni Państwo Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Różanej w Porajowie!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w dalszym ciągu przeprowadzane są prace remontowe i konserwatorskie balustrad balkonowych.

W dalszym ciągu bardzo prosimy o umożliwienie naszemu pracownikowi swobodnego dostępu do balkonu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

PRZEGLĄDY ELEKTRYCZNE

INFORMACJA WS. ODWODNIENIA

 
 
Szanowni Państwo!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w najbliższym czasie, tj. w przyszłym tygodniu ruszają prace związane z odwodnieniem budynku zlokalizowanego przy ul. Głównej 31 w Bogatyni.
 
Bardzo prosimy o wyrozumiałość, szczególnie, aby nie pozostawiać samochodów na parkingu w czasie przeprowadzania prac. W ten sposób umożliwimy firmie wykonującej przewidziane zadania swobodny dostęp do wyznaczonego miejsca, a zlecenie będzie wykonane w miarę skutecznie.
 
Za utrudnienia przepraszamy.

REMONT KLATKI SCHODOWEJ W OPOLNIE ZDROJU

  

 

Szanowni Państwo! 

Z inicjatywy Mieszkańców budynku 6A przy ul. Bogatyńskiej w Opolnie Zdroju (szczególnie Pana R. Z.), trwa remont klatki schodowej.

Mieszkańcy, razem z konserwatorem Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni, przystąpili do odświeżenia części wspólnych, dając tym samym przykład, że możliwa jest owocna współpraca między zarządcą, a najemcami.

W tym momencie zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni składa serdeczne podziękowania wszystkim chętnym Państwu, za podjęcie starań i dalszych działań.

Jednocześnie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje i zachęca pozostałych mieszkańców, do podejmowania podobnych pomysłów, deklarując równocześnie pełne wsparcie.

INFORMACJA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dn. 14 sierpnia 2023 r., biuro Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy.

MODERNIZACJA OŚWIETLENIA

       

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że wykonana została modernizacja oświetlenia w Opolnie Zdroju.

PRACE REMONTOWE I KONSERWATORSKIE BALUSTRAD BALKONOWYCH

Szanowni Państwo Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Różanej w Porajowie!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w najbliższym czasie będą przeprowadzone prace remontowe i konserwatorskie balustrad balkonowych.

Bardzo prosimy o umożliwienie naszemu pracownikowi swobodnego dostępu do balkonu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

ZAKAZ PARKOWANIA

 

  

Szanowni Państwo!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje o zainstalowaniu na wejściach do klatek schodowych znaków zakazujących parkowania w ich pobliżu.

Zarząd spółki ma nadzieję, że sprawa przyczyni się do rozwiązania problemu parkowania samochodów w pobliżu bloków mieszkalnych. Kierowców zaś prosi się o przestrzeganie zasad ruchu w tym zakresie.

PRACE KONSERWATORSKIE

Szanowni Państwo Mieszkańcy budynku zlokalizowanego przy ul. Różanej w Porajowie!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w najbliższym czasie będą przeprowadzone prace konserwatorskie drzwi wejściowych do klatki schodowej oraz naprawa sieci domofonowej.

Bardzo prosimy o udostępnienie pomieszczeń pracownikom firmy wykonującej zlecenia oraz przepraszamy za wszelkie niedogodności.

PRZEGLĄDY ELEKTRYCZNE - terminy

Szanowni Państwo!

W związku z zapowiadanymi przeglądami elektrycznymi, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni przedstawia ich harmonogram.

Bardzo prosimy o obecność w domu w oznaczonym dniu.

Za utrudnienia przepraszamy

 

REMONT ŁAWEK

    

Szanowni Państwo!

Informujemy, że zakończył się remont ławek znajdujących się przy ul. Głównej 31 w Bogatyni.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość.

REMONT BALKONÓW - c.d.

Szanowni Państwo!

Z uwagi na fakt, że do przetargu na remont balkonów zasobów spółki nie przystąpił żaden wykonawca, Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni informuje, że w dalszym ciągu poszukuje firmy, która zrealizuje postawione zadanie. Wskutek tego, przeprowadzenie prac o charakterze kompleksowym przesunie się w czasie. Dlatego też, balkony pozostaną zabezpieczone przez konserwatora i będą poddane jedynie wstępnym pracom.

Za utrudnienia przepraszamy.

OFERTA MIESZKAŃ DO WYNAJĘCIA

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wolnych mieszkań - zakładka: TBS / Mieszkania / Wolne mieszkania

REMONT BALKONÓW

Szanowni Państwo, Mieszkańcy zasobów TBS-u zlokalizowanych przy ul. Głównej, Styki oraz Słowiańskiej w Bogatyni!

Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni informuje, że w sprawie remontu balkonów budynków pozostających w jego zasobach, spółka przeprowadziła rozeznanie tematu i poczyniła wstępne przygotowania do przeprowadzenia operacji (ogłoszenie przetargu). Gdy tylko będzie to możliwe, np. gdy wykonawca zostanie wyłoniony oraz będzie mógł przystąpić do wykonania, prace zostaną niezwłocznie przeprowadzone.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

WYMIANA PIONÓW WODOCIĄGOWYCH

Szanowni Państwo, Mieszkańcy zasobów TBS-u zlokalizowanych w Opolnie Zdroju!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni informuje, że w związku z awariami instalacji wodnej, spółka zleciła wymianę pionów wodociągowych (spodziewany koszt w jednej klatce – ok. 35 tys. zł). W przyszłości przewiduje się dalsze remonty, w kolejnych klatach schodowych.
 
Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

DRENAŻ I ODWODNIENIE TERENU WOKÓŁ BUDYNKU PRZY UL. GŁÓWNEJ 31

Szanowni Państwo, Mieszkańcy zasobów TBS-u zlokalizowanych przy ul. Głównej w Bogatyni!
 
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bogatyni informuje, że w sprawie drenażu i odwodnienia terenu wokół budynku, spółka przeprowadziła rozeznanie tematu i poczyniła wstępne przygotowania do przeprowadzenia operacji (spodziewany koszt – ponad 40 tys. zł). Gdy tylko będzie to możliwe, np. gdy wykonawca będzie mógł przystąpić do wykonania, prace zostaną niezwłocznie przeprowadzone.
 
Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI (4)

Szanowni Państwo, Mieszkańcy zasobów TBS-u zlokalizowanych przy ul. Różanej w Porajowie!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Zarządem Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni w dn. 19 czerwca 2023 r., o godz. 15:00, w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Porajowie.

INFORMACJA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w dn. 9 czerwca 2023 r., biuro Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bogatyni będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy.

ALTERNATYWNE ŹRÓDŁA CIEPŁA ORAZ TERMOMODERNIZACJA ZASOBÓW TBS